Ar verta balinti dantis?

.

Pripažinkime, daugelio mūsų balti dantys per ilgą laiką pakeitė spalvą. Amžius, valgymo, gėrimo įpročiai ir/ar rūkymas gali lemti dantų spalvos pasikeitimą. Netgi tinkamai prižiūrint dantis, sunku išlaikyti tobulai baltą dantų spalvą kaip vaikystėje. Todėl daugelis žmonių yra linkę balinti savo dantis, siekdami atgaivinti savo šypseną. Jiems natūraliai kyla klausimai apie dantų balinimą, kaip pavyzdžiui:

  • Ar balinti dantis saugu;
  • Ar dantų balinimas nekenkia dantims;
  • Ar dantų balinimas išlieka visam laikui ir pan.

Jeigu ir jums kyla panašių klausimų, skaitykite toliau.

.

Anksčiau dantų balinimas buvo įžymybių ir pasiturinčių privilegija, tačiau jau nebe. Technologijų pažanga padarė dantų balinimą prieinamą daugeliui ir pigesnį, nei galima tikėtis.

Yra daugybė priežasčių balinti dantis. Štai keletas iš jų:

  • Balta, ryški šypsena: balti dantys gali labai pakeisti jūsų išvaizdą.
  • Nemalonių dėmių pašalinimas.
  • Noras pakeisti savo išvaizdą: dantų balinimas yra daug pigesnė procedūra, palyginus su kitomis kosmetikos procedūromis, kaip pavyzdžiui, veido pakėlimas ar botoksas.
  • Noras turėti vienodo atspalvio dantis: kai kurių žmonių dantų paviršius būna dėmėtas, tačiau dėmės lengvai pašalinamos.

Taigi, ar verta balinti dantis? Dantų balinimo priežastys vienaip ar kitaip susijusios su puikybe, tačiau tai nereiškia, kad tai nėra verta dėmesio procedūra. Dėl dantų balinimo ne tik pagerės jūsų išvaizda, bet kartu ir pasitikėjimas savimi, o tai padės jums pagerinti savo gyvenimą.

Kad ir kokia būtų jūsų dantų balinimo priežastis, jūsų noras yra pagrįstas. Dantų balinimas gali būti saugus ir sąlyginai nebrangus būdas pagerinti savo išvaizdą. Nors ir nerekomenduojama dantų balinimo atlikti laukiantis ir žindant, tačiau tai yra tik rekomendacijos, o ne griežti draudimai. Odontologas, paklaustas, ar dantų balinimas kenkia, tikrai atsakys, kad ne. Nors beveik kiekviena dantų procedūra turi šalutinį poveikį, tačiau dantų balinimas jūsų dantims nekenkia.