.

Ar verta balinti dantis?

.

Pripažinkime, jog daugelio mūsų balti dantys per ilgą laiką pakeitė spalvą. Amžius, valgymo, gėrimo įpročiai ir/ar rūkymas gali lemti dantų spalvos pasikeitimą. Netgi tinkamai prižiūrint dantis, sunku išlaikyti tobulai baltą dantų spalvą. Todėl daugelis žmonių vienokiu ar kitokiu būdu yra linkę balinti savo dantis, siekdami atgaivinti savo šypseną. Dažnai jiems natūraliai kyla klausimų, susijusių su dantų balinimu, kaip pavyzdžiui:

  • Ar balinti dantis yra saugu?
  • Ar dantų balinimas nekenkia dantims?
  • Ar dantų balinimas išlieka visam laikui ir pan.

.

Anksčiau dantų balinimas buvo įžymybių ir turtingųjų privilegija, tačiau jau nebe. Technologijų pažanga dantų balinimą padarė prieinamą daugeliui ir pigesnį, nei galima tikėtis.

Yra daugybė priežasčių balinti dantis. Štai keletas iš jų:

  • Balta, ryški šypsena: balti dantys gali labai ženkliai pagerinti jūsų išvaizdą.
  • Nemalonių dėmių pašalinimas.
  • Noras pakeisti savo išvaizdą: dantų balinimas yra daug pigesnė procedūra, palyginus su kitomis kosmetikos procedūromis, kaip pavyzdžiui, veido pakėlimas ar injekcinės procedūros.
  • Noras turėti vienodo atspalvio dantis: kai kurių žmonių dantų paviršius būna dėmėtas, tačiau dėmės lengvai pašalinamos.

Taigi, ar verta balinti dantis? Be abejonės, taip. Dėl dantų balinimo ne tik pagerės jūsų išvaizda, bet kartu ir pasitikėjimas savimi, o tai padės jums pagerinti savo gyvenimą.

Kad ir kokia būtų jūsų dantų balinimo priežastis, jūsų noras yra pagrįstas. Dantų balinimas gali būti saugus ir sąlyginai nebrangus būdas pagerinti savo išvaizdą. Nors ir nerekomenduojama dantų balinimo atlikti laukiantis ir žindant, tačiau tai yra tik rekomendacijos, o ne griežti draudimai. Odontologas, paklaustas, ar dantų balinimas kenkia, greičiausiai atsakys, kad ne. Nors dažna dantų procedūra turi šalutinį poveikį, tačiau dantų balinimas jūsų dantims tikrai nekenkia, jeigu laikomąsi instrukcijų.