.

Kas geriau: balinančioji pasta ar balinimo juostelės?

.

Ar ieškote greito, neinvazinio būdų pagerinti savo šypseną? Dantų balinimas yra jūsų išeitis.

Universalios, tinkančios tiek vyrams, tiek moterims, balinimo priemonės yra prieinamos ir gali atitikti kiekvieno biudžetą, turimą laiką ir temperamentą. Nesvarbu, ar jūsų odontologo įstaigoje yra vienos valandos balinimo seansai, ar vietinėje vaistinėje įsigyjami namų naudojimo balinimo rinkiniai, yra daugybė sprendimų.

Vizualiai dauguma balinimo priemonių veikia, tačiau rezultatai skiriasi. Bet kokiu atveju balinimas neišlieka visam ir reikalingas procedūrų kartojimas. Vis dėlto kas yra efektyviau: balinančioji pasta ar balinimo juostelės?

Tiek "whitening", tiek "bleaching" į lietuvių kalbą verčiama kaip "balinimas", tačiau tai 2 skirtingi dalykai. "Bleaching” vadinamas procesas, kai dantys išbalinami iki natūralios jų spalvos, naudojant cheminius ingridientus kaip vandenilio arba karbamido peroksidą ir pan. O terminas "whitening" reiškia dantų paviršiaus spalvos atstatymą, pašalinant purvą ir nešvarumus. Todėl kiekvienas produktas (pavydžiui, dantų pasta) techniškai vadinamas "whitening" produktu. Kadangi abu terminai verčiami į lietuvišką atitikmenį "balinimas", todėl pas mus rinkoje tiek daug "balinančių" dantų pastų ir kitų produktų, kurie yra tiesiog burnos higienos priemonės, o ne tikri balinimo produktai ir neturi specialių aktyvių balinimo ingredientų.