Crest balinimo juostelių laimėjimai

Kalbant apie saugų dantų balinimą namuose, į ką galite kreiptis dėl nešališko patarimo? Kaip dėl patikimų šaltinių, pavyzdžiui, odontologų, pirmaujančių leidinių ir žmonių, kurie patys naudojosi dantų balinimo priemonėmis? Crest 3D White balinimo juostelės yra gavusios nemažai apdovanojimų iš šių įdomių auditorijų dėl vienos paprastos priežasties: nė vienas kitas produktas neleidžia namuose balintis dantis taip saugiai ir efektyviai, kaip Crest.

.

Amerikos dantų asociacijos (ADA) patvirtinimas

Kai Amerikos dantų asociacija - pagrindinis JAV burnos priežiūros informacijos šaltinis - kalba, žmonės klauso. Ką jie sako? Crest 3D White Glamorous White yra vienintelis namuose naudojamas balinimo produktas, gavęs ADA patvirtinimą. Vienintelis! Jis gaunamas iš ADA, labiausiai patikimo burnos priežiūros šaltinio. Patikėkite pirmaujančia amerikiečių odontologų asociacija: vieną kartą per dieną 30 minučių naudodami Crest Glamorous White juosteles galite saugiai pakeisti savo šypseną nuo baltos iki wow!

.

Prestižiniai žurnalų "Self" ir "Brides" apdovanojimai

Kas yra vienas iš labiausiai įžvalgių teisėjų, kai kalbama apie apdovanojimus už sveikatos ir grožio produktus? Leidiniai "SELF" ir "BRIDES" atlieka testavimą ir įvertinimą produktų, įskaitant ir  dantų balinimo priemones, kad nustatytų, kurie yra geriausi. Po Crest produktų testavimo šie leidiniai dėl paprastos priežasties suteikė Crest Professional Effects ir Crest Supreme FlexFit juostelėms prestižinius apdovanojimus. Tai saugus ir efektyviausias būdas balintis dantis namuose. Daugybę apdovanojimų gavę dantų balinimo produktai, kuriuos galima komfortiškai naudoti namuose? Tai - CREST.

Crest balinimo juosteliu apdovanojimai.Crest balinimo juosteliu laimejimai

.

ALLURE ir TOTAL BEAUTY apdovanojimai

Paprasti žmonės, kurie naudojo Crest 3D balinimo juosteles, skelbia, kad jos puikiai veikia. Skaitytojų mėgstamiausiųjų rinkimai iš tokių prestižinių leidinių kaip "Allure" ir "Total Beauty" rodo, kad Crest 3D White balinimo juostelės gali suteikti jums profesionalų dantų balinimą namuose. Ir būtent taip teigia Allure ir Total Beauty skaitytojai, besidalinantys savo nuomone apie saugias ir efektyvias Crest dantų balinimo juosteles.

Crest balinimo juostelių apdovanojimai   Crest balinimo juostelių apdovanojimai   Crest balinimo juostelių apdovanojimai

Allure 2016 Reader’s Choice Award - Crest 3D White Glamorous White Whitestrips

Allure 2017 Reader’s Choice Award  - Crest 3D White Classic Vivid Whitestrips

Total Beauty 2016 Readers Choice Award - Crest 3D White Classic Vivid Whitestrips

Total Beauty 2017 Readers Choice Award - Crest Whitestrips Professional Effects

.

Crest juosteles atsiliepimai

.

Crest juosteliu atsiliepimai apdovanojimai