.

Kaip atskirti padirbtas / neoriginalias / fake Crest juosteles?

.

Dėl didelės „Crest Whitestrips™“ iš Amerikos sėkmės Kinijos gamintojai nuplagijavo/pradėjo padirbinėti Crest juosteles. Rinkoje yra daugybė „Whitestrips“ prekės ženklų, norinčių pasinaudoti Crest sėkme.

„Crest Whitestrips™“ nuplagijuotos neoriginalios juostelės Kinijoje yra pardavinėjamos tuo pačiu prekės ženklu. Jas laisvai galima įsigyti Kinijos el. parduotuvėse ir sunku atskirti nuo originalo. Jos yra tos pačios juostelės, praktiškai nesiskiria savo naudojimu, taip pat gali balinti dantis, tačiau yra prastesnės kokybės, neaiškios sudėties, kilmės ir gali pakenkti.

Kadangi apyvartoje yra daug padirbtų juostelių, „Crest“ reguliariai atnaujina savo pakuotes. Tokiu būdu padirbtas juosteles lengva atpažinti. Padirbtos/fake Professional Effects juostelės vis dar turi seną purpurinę pakuotę. „Crest“ turi naujesnę mėlyną pakuotę nuo 2017m. birželio mėn. ir pačią naujausią pakuotės versiją nuo 2019m. vasaros. Tai galite matyti oficialioje „Crest“ svetainėje - crest.com. Mes parduodame tik šias originalias juosteles, įsigytas JAV.

Jeigu pageidaujate įsigyti neoriginalias, padirbtas Crest juosteles, visuomet tą galite padaryti, pirkdami jas iš Kinijos parduotuvių, neaiškių pardavėjų skelbimų puslapiuose, kelių kitų lietuviškų el. parduotuvių ar dėvėtų drabužių platformos. Mes, deja, neoriginalių juostelių neturime.

.

Originalios Crest juostelės (2017 m. versija)

autentiškos crest juostelės

.

Originalios Crest juostelės (2019 m. versija)

originalios crest juosteles 2019m

.

.

Neoriginalios / falsifikuotos / fake Crest juostelės iš Kinijos

fake padirbtos crest juostelescrest neoriginalios padirbtos fake juosteles