.

Kaip išsirinkti dantų balinimo juosteles?

Kurios juosteles geriausios - Crest juosteliu palyginimas

.

Norėtumėte išsibalinti dantis, bet nesate tikri, kokį balinimo produktą yra geriausia rinktis iš daugybės parduodamų rinkoje? Štai keletas patarimų, kurie padės priimti sprendimą.

.

Atsakykite į keletą klausimų

.

Kaip pasirinkti geriausią dantų balinimo produktą sau? Tai yra gana sudėtinga užduotis, todėl reikia turėti šiek tiek laiko atlikti "namų darbams". Crest sukūrė keletą dantų balinimo sistemų, kurios atitinka skirtingus poreikius. Norint nustatyti tinkamiausią, pirmiausia reikia įvertinti dabartinę dantų būklę ir atsakyti į sekančius klausimus.

.

Ar jūsų dantų spalva labai pasikeitė?

Jei nematote jokių dantų spalvos pokyčių, naudokite švelnesnę dantų balinimo sistemą. Pavyzdžiui, Crest Gentle Routine dantų balinimo juostelės švelniai pašalins ženklus, likusius nuo kavos, vyno ar tabako. Tai užtruks tik 30 min. per dieną. Šios juostelės taip pat apsaugos jūsų dantis nuo galimų dantų dėmių ateityje.

.

Ar jūsų dantys jautrūs balinimui?

Žmonės su jautriais dantimis gali patirti laikinų nemalonių pojūčių, jei jie renkasi stipriausias dantų balinimo juosteles. Šiuo atveju galite išbandyti Crest Whitening Therapy ar Gentle Routine balinimo juosteles. Jos atlieka darbą labai sklandžiai, nesukeliant dantų jautrumo.

.

Ar turite daug gydytų dantų?

Net geriausias dantų balinimo produktas bus bejėgis, jei bandysite vienodai išbalinti dantis su plombomis ar vainikėliais. Atminkite, kad esamos restauracijos, tokios kaip dantų vainikėliai, plombos, laminatės, karūnėlės ar protezai neišsibalina. Išbalinti galima tik natūralius, sveikus dantis.

.

Kiek laiko trunka dantų balinimas?

Dantų balinimas juostelėmis trunka nuo kelių minučių iki 1 val. Vertinant dantų spalvą ir gyvenimo būdą, galite pasirinkti tinkamiausias juosteles pagal jūsų poreikius. Crest Professional Effects yra viena iš geriausių dantų balinimo sistemų, kuri yra lygiavertė profesionaliam dantų balinimui jūsų odontologo kabinete. Balinimo procedūra su šiomis juostelėmis trunka tik 30 minučių per dieną ir rezultatai būna greitai pastebimi.

.

Kiek jūs galite mokėti už dantų balinimo procedūras?

Dantų balinimo kaina gali svyruoti nuo 30 eurų, jei dantis balinama namuose iki 200 eurų ir daugiau, jei tai darysite odontologo kabinete. 

.

Kadangi kiekvieno žmogaus dantys, poreikiai ir gyvenimo būdas yra skirtingi, todėl ir tinkamiausias dantų balinimo produktas bus skirtingas. Atsakydami į žemiau pateiktus klausimus, palyginę produktus ir pasikonsultavę su savo odontologu, galėsite pasirinkti tinkamiausią produktą jums ir jūsų dantims.

.

.

Įvertinkite savo poreikius

.

Ieškote geriausio dantų balinimo produkto? Mes atskleidžiame tiesą - tokio nėra. Kiekvieno žmogaus dantys ir poreikiai yra skirtingi, todėl kiekvienas skirtingai suvokia, kas yra geriausias balinimo produktas. Prieš įsigydami vieną ar kitą, visada rekomenduojame pirmiausia išsiaiškinti savo poreikius. Norint pasirinkti tinkamiausią produktą, pasirinkite tinkamiausią frazę, kuri apibūdina jūsų poreikius.

.

Man reikia švelnaus balinimo.

Jūsų dantų spalva drastiškai nepasikeitė ir jūsų dantys yra gana jautrūs? Tiems, kurie ieško švelnus dantų balinimo preparatų, efektyviausios yra Crest Gentle Routine ir Whitening Therapy dantų balinimo juostelės. Šiuose produktuose yra mažesnė vandenilio peroksido koncentracija, todėl juostelės idealiai tinka jautriems dantims, kurie nėra stipriai pageltę.

.

Noriu apsaugoti savo dantis nuo dantų dėmių ateityje.

Jei esate kavos mylėtojas, mėgaujatės cigaretėmis, raudonuoju vynu ir kitais dažančiais gėrimais -  pasirūpinkte savo dantimis Crest 5min Touch-Up rinkiniu. Šis balinimo rinkinys ne tik apsaugo jūsų dantis, bet ir puikiai valo bei pašalina mažas dantų dėmes.

.

Noriu puikių dantų balinimo rezultatų.

Crest Glamorous White arba Crest Professional Effects dantų balinimo juostelės suteiks jums nuostabią šypseną ir daugiau pasitikėjimo savimi, kadangi jos yra efektyvios ir laiko patikrintos.

.

Noriu ilgalaikių rezultatų.

Ar jums reikia dantų balinimo produkto, kuris užtikrins maksimalų dantų baltumą kuo ilgesnį laiką po balinimo procedūros? Rekomenduojame įsigyti Crest Professional Effects, Supreme FlexFit ar Crest White Light juosteles.

.

Graži balta šypsena padidins jūsų pasitikėjimą savimi. O kai nuspręsite, kokių rezultatų tikitės, pasirinkite produktą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir pradėkite dantų balinimą.