.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

.

Daiktų trūkumai šalinami, daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.58-2105) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Remiantis įstatymu kosmetikos priemonės priklauso negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašui.

Pagal 217 LR Ūkio Ministro įsakymą klientas gali pateikti reikalavimą dėl netinkamos kokybės prekių per 14 dienų nuo jų pristatymo. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista originalioje pakuotėje.

Prekė gali būti grąžinta kai:

  1. Prekė brokuota;
  2. Gauta kita prekė negu pirkėjas užsakė;
  3. Trūksta prekių.

.

Netinkamos kokybės  prekę turite teisę grąžinti per 7 (septynias)  dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę. Prekės nekokybiškumą turi įrodyti pirkėjas. Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos. Prekių grąžinimo siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Pardavėjas neatsako už pirkėjo netinkamą prekių naudojimą dėl nežinojimo, nemokėjimo ar kitų tiesiogiai su pardavėju nesusijusių veiksmų.

Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.  Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje.

Jeigu prekė buvo sugadinta ją pristatant (sudužo, išsipylė ir t.t.), mes ją pakeisime analogiška jai preke, išsiųsdami Lietuvos paštu.