.

Crest Whitening Therapy kolekcija

Crest whitening therapy dantų pastos kolekcijaCrest naujausia dantų pastų kolekcija - Crest Whitening Therapy. Su šiomis naujomis dantų pastomis jūs gaunate 3D baltą šypseną ir galimybę vienu metu sustiprinti savo susilpnėjusį dantų emalį bei sumažinti dantų jautrumą.

2-in-1 Whitening Therapy dantų pasta naudoja geriausią balinimo technologiją kartu su specialia formule, kuri iš naujo remineralizuoja dantis ir dirba, kad atkurtų jūsų emalį.

.

.

Crest 3D White dantų pastos puikiai balina dantis ir suteikia akinančias šypsenas jau daugelį metų. Tačiau mes žinome, kad balta šypsena nėra vienintelis burnos higienos rūpestis. Crest 3D White Balancing Therapy sukurta tam, kad jums padėtų. Štai kaip ji gavo savo vardą - tai yra jūsų šypsenos terapija.

.

Kas yra emalis ir kodėl jis svarbus?

Kiekvieną dieną jūsų šypsena kovoja. Pirmoji gynybos linija? Jūsų emalis! Emalis susideda iš kieto sluoksnio mineralų, esančių aplink dantis. Tinkamai prižiūrint ir saugant, jūsų emalis gali būti stiprus ir gražus. Vienas iš būdų sustiprinti emalį yra emaliui draugiškos dantų pastos įtraukimas į kasdienės burnos priežiūros procedūras.

.

Crest Whitening terapija sutvirtina ir stiprina emalį

Crest 3D White Whitening Therapy emalio priežiūros dantų pasta ne tik balina jūsų šypseną - ją taip pat stiprina. Kiekvieną kartą, kai valotės dantis, dantų pastos formulė apgaubia juos, iš naujo remineralizuoja ir atstato silpnėjantį emalį. Šis remineralizacijos procesas padeda gydyti bet kokią jau padarytą žalą ir sustiprina jūsų susilpnėjusius dantis.

.

Crest 3D White geriausia balinimo technologija

Prieš nuspręsdami naudoti dantų balinimo produktus, daugelis žmonių nerimauja, kad balinimo ingredientai gali pakenkti jų emaliui. Tačiau kai naudojate Crest 3D Whitening Therapy, jūs ne tik specialiai stiprinate emalį, bet ir gaunate 3D balinimo galią, kad pasiektumėte puikią šypseną. Crest formulė ne tik padeda iš naujo mineralizuoti jūsų dantis bei atstatyti susilpnėjusią emalį, bet taip pat darbuojasi, apsupdama kiekvieną dantį ir švelniai pašalindama paviršiaus dėmes ir priemaišas, kad atskleistų šviesesnę ir baltesnę šypseną.