Prekių sąrašas pagal gamintoją Crest

Plačiausias Crest dantų balinimo juostelių, dantų pastų, rinkinių ir produkcijos vaikams asortimentas Lietuvoje

balinimo juosteliu palyginimas 2019

Dantų balinimo juostelės Crest


Dantų balinimas juostelėmis yra vienas populiariausių dantų balinimo namuose būdų. Šis balinimo būdas pelnė vartotojų pripažinimą, nes balinti dantis namuose naudojant Crest 3D White juosteles yra paprasta, greita, saugu ir svarbiausia efektyvu.


Paprastumas. Dantų balinimas juostelėmis yra labai nesudėtingas. Balinti dantis galite tiesiog savo namuose, darbe ar net pakeliui į darbą. Viskas ko reikia, tai su turėti Crest 3D White dantų balinimo juosteles. Jas reikia užklijuoti ant dantų paviršiaus, palaikyti užklijuotas juosteles ant pakuotės nurodytą laiką, nuklijuoti panaudotas juosteles ir išmesti. Viskas labai paprasta ir patogu, tam, kad kasdien džiaugtumėtės savo balta šypsena. Greitis Dantų balinimo kurso trukmė naudojant balinimo juosteles Crest 3D White priklauso nuo pasirinktos balinimo juostelių rūšies.


Saugumas. Dantų balinimas juostelėmis Crest 3D White yra visiškai saugus, laikantis nurodymų saugiam dantų balinimui. Dantų balinimo juostelių sudėtį sudaro tos pačios medžiagos, kurias dantų balinimui naudoja Jūsų odontologas.


Efektyvumas. Kiekvienam teko girdėti įvairių mitų apie dantų balinimą. Netikėkite jais! Nė vienas vaisius, daržovė, soda ar kita mūsų buityje naudojama priemonė neišbalins Jūsų dantų taip, kaip specialiai sukurtos dantų balinimo priemonės.

Daugiau
Rodoma 1 - 46 iš 46 prekių
Rodoma 1 - 46 iš 46 prekių