.

PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖS

.

1. Bendrosios nuostatos

Šios pirkimo pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Jūsų (toliau – Pirkėjas) ir elektroninės parduotuvės www.grozioprekes.eu (toliau – Pardavėjas) teisės ir įsipareigojimai, prekių įsigijimo, apmokėjimo, pristatymo, grąžinimo tvarka bei su tuo susijusios nuostatos.

.

2. Privatumas / asmens duomenų apsauga

2.1.Prieš pirkdamas grozioprekes.eu Pirkėjas privalo nurodyti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį, galiojantį elektroninio pašto adresą), kurie būtini produktams pirkti, pristatyti ir mokėjimui vykdyti.
2.2.Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius produktų pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

.

3. Sutarties galiojimas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką "Patvirtinu užsakymą", patvirtindamas prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Pirkėjas gauna ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Pirkėjas gauna patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gauna prekes.

.

4. Pirkėjo teisės ir pareigos

4.1.Pirkėjas turi teisę pirkti prekes el.parduotuvėje, laikydamasis šiose taisyklėse ir elektroninėje parduotuvėje nustatytos tvarkos.

4.2.Pirkėjas atsako už užsakymo formoje pateiktų savo duomenų patikimumą ir tikrumą.

4.3.Pirkėjas atsako už visus veiksmus, vykdomus elektroninėje parduotuvėje.

4.4.Pirkėjas privalo nedelsiant pranešti apie visus savo duomenų pasikeitimus savo registracijos formoje, t.y. nedelsdamas juos atnaujinti.

4.5.Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su elektronine parduotuve, apie tai pranešdamas pardavėjui per 5h. nuo užsakymo patvirtinimo.

4.6.Pirkėjas negali be pateisinančios priežasties atsisakyti priimti užsakytas prekes. Jeigu taip atsitinka, pirkėjas pats turi padengti prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidas. Neatsiėmusiam siuntos pirkėjui kitos siuntos siunčiamos tik gavus išankstinį užsakymo apmokėjimą ir tik per siuntų terminalus.

4.7.Pirkėjas sutinka su pirkimo – pardavimo taisyklėmis elektroninėje parduotuvėje ir jų laikysis.

.

5. Pardavėjo teisės ir pareigos

5.1.Pardavėjas privalo pagal pirkimo – pardavimo sutartį perduoti daiktus Pirkėjui, t.y. jam valdyti nuosavybės teise, ir patvirtinti nuosavybės teisę į daiktus bei jų kokybę.

5.2.Jeigu sutartis nenumato ko kita, Pardavėjas privalo perduoti daiktus kartu su jų priklausiniais ir priedais tokios būklės, kokia buvo pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo metu.

5.3.Pardavėjas turi teisę sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis e-parduotuve ar panaikinti Pirkėjo registraciją iš anksto jo neįspėjus, jei Pirkėjas bando pakenkti el.parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui.

5.4.Pardavėjas privalo pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes, Pirkėjo nurodytu adresu per sutartą pristatymo laikotarpį.

5.5.Pardavėjas sudaro visas sąlygas pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

5.6.Jei prekės aprašyme nėra nurodyta kitaip, jai taikoma 30d. garantija nuo pirkimo dienos.

5.7.Elektriniams prietaisams taikoma 3 mėn. garantija.

.

6. Prekių kaina ir atsiskaitymo tvarka

6.1.Prekės užsakomos elektroninėje parduotuvėje www.grozioprekes.eu

6.2.Užsakydamas prekes Pirkėjas pildo užsakymo anketą bei apmoka už prekes grynais pinigais, bankiniu pavedimu arba per PayPal.

6.3.Apie užsakytas prekes Pirkėjas informuojamas užsakymo anketoje jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

6.4.Prekių pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Pristatymas Lietuvoje į pašto skyrių kainuoja 2 €, o per paštomatus - 4.50 €.

.

7. Prekių grąžinimas

7.1.Pristačius nekokybiškas ar brokuotas prekes Pirkėjui, Pardavėjas įsipareigoja priimti nekokybišką prekę (per 14d.) ir ją pakeisti ta pačia kokybiška preke arba pasiūlyti analogišką prekę. 

7.2.Pirkėjas, gavęs nekokybišką ar brokuotą prekę, privalo kreiptis į www.grozioprekes.eu personalą elektroninėje svetainėje nurodytais kontaktais.

7.3.Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

7.4.Už prekių grąžinimą apmoka pirkėjas.

7.5.Kokybiškos prekės yra negrąžintinos ir atgal nepriimamos, nes priklauso negrąžintinų prekių sąrašui.

.

8. Prekių pristatymas

8.1.Pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Pristatymo į Lietuvos pašto skyrius kaina - 2 . Siuntinys yra siunčiamas registruota išperkamąja siunta, t.y. už prekes apmokėti grynais reikia jas atsiimant artimiausiame pašto skyriuje. Atsiimant su savimi reikia turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę.

8.2.Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per AB "Lietuvos paštas". Jei prie prekės nėra nurodyta kitaip, prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas.

8.3.Išimtinais atvejais, nuo mūsų nepriklausančių priežasčių, siuntimo laikas gali pailgėti. Tai gali įtakoti švenčių laikotarpis, pašto darbuotojų veiklos neefektyvumas ir pan. Prekei užtrukus ilgiau nei įprasta, prašome kreiptis į mus, mes savo ruožtu imsimės priemonių.

8.4.Siuntos yra siunčiamos saugiai supakuotos.

8.5.Lietuvoje galimas pristatymas ir per LP Express / Omniva paštomatus. Šiuo atveju apmokėti reikia iš anksto bankiniu pavedimu. Prekės išsiunčiamos tą pačią arba sekančią dieną po gauto apmokėjimo. Pristatymo kaina - 4.50 .

8.7.Prekės į užsienį pristatomos per 1-2 savaites (išimtinais atvejais gali užtrukti ilgiau). Apmokėti reikia iš anksto per PayPal. Prekės bus išsiųstos tik tada, kai gausime apmokėjimą. Pristatymo kaina - 6 €. Dėl didelės siuntimo kainos į ES valstybes siunčiame tik siuntas iki 2 kg. Į ES siunčiame tik Crest, Nu Skin ir Victoria's Secret produkciją.

8.8.Jeigu gavėjas neatsiima bent 1 siuntos, kitos siuntos yra siunčiamos tik gavus išankstinį užsakymo apmokėjimą ir tik per paštomatus.

.

9. Informacijos siuntimas 

Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo užsakymo formoje pateiktu elektroninio pašto adresu. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia elektroninėje parduotuvėje www.grozioprekes.eu esančiais kontaktais.

.

10. Dovanų kuponų sąlygos

10.1.Kupono kodą galima naudoti tik vienąkart vienam užsakymui.

10.2.Visa vertė turi būti panaudota per 1 kartą.

10.3.Galiojimo laikas - 2 mėn. nuo įsigijimo datos.

10.4.Pinigai už kuponą negrąžinami.

10.5.Dovanų kuponas yra siunčiamas pirkėjo nurodytu el.paštu arba į pačio pirkėjo el. paštą.

10.6.Jeigu kuponas yra siunčiamas kitam asmeniui, būtina užpildyti informaciją kupono puslapio apačioje (prekės pasirinkimai), išsaugoti ir tik tada, pridėjus į krepšelį, apmokėti el. bankininkyste.

.

11. Baigiamosios nuostatos

11.1.Jeigu kuri nors šios Sutarties nuostata prieštarauja įstatymams arba dėl kokios nors priežasties tampa dalinai arba visai negaliojančia, ji nedaro negaliojančiomis likusių Sutarties nuostatų. Tokiu atveju, Šalys susitaria pakeisti negaliojančią nuostatą teisiškai veiksminga norma, kuri, kiek tai įmanoma, turėtų tą patį teisinį ir ekonominį rezultatą kaip ir pakeistoji norma.

11.2.Šalys susitaria, jog Pardavėjas gali bet kuriuo metu perleisti savo teises ir pareigas, kylančias iš šių Taisyklių tretiems asmenims be Kliento sutikimo ir jam apie tai nepranešęs.

11.3.Pardavėjas, kilus ginčui turi teisę nutraukti šią pirkimo-pardavimu sutartį su pirkėju.

.