Privatumo politika

GrožioPrekės.eu teikiamų paslaugų kokybei užtikrinti naudoja slapukus (angl. cookies). Slapukai naudojami statistinės analizės bei turinio ir reklamos personalizavimo tikslais, tačiau neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. GrožioPrekės.eu gali perduoti anonimišką statistinę informaciją trečiosioms šalims. Jūs galite bet kuriuo metu slapukus iš savo įrenginio ištrinti ir naršyklėje pakeisti nustatymus taip, kad jie nebūtų naudojami. Blokavus slapukus, kai kurios GrožioPrekės.eu funkcijos gali neveikti.

Privatumo nuostatos

Kad šis tinklapis tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį jis įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto tinklapių. Tai darome skelbimų tinklapio GrozioPrekes.eu lankomumo ir turinio (skelbimų) populiarumo stebėjimo tikslais. Mes turime teisę perduoti anonimišką statistinę informaciją tretiems asmenims. Jūs turite teisę blokuoti slapukų naudojimą savo interneto naršyklėje. Blokavus slapukus, kai kurios GrožioPrekės.eu funkcijos gali neveikti.

 

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią tinklapis išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto tinklapis gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis tinklapyje ar naršant įvairiuose jo puslapiuose.

 

Kaip naudojame slapukus?

Kai kurie mūsų puslapiai naudoja slapukus tam, kad:

  • įsimintume jūsų rodymo pasirinktis;
  • galėtume rodyti tik su jūsų pomėgiais ir interesais susijusius produktus bei reklamas;
  • žinotume, ar sutikote, kad naudotume slapukus šiame tinklapyje.

Be to, kai kuriuose mūsų puslapiuose naudojami slapukai, kad būtų galima anonimiškai gauti statistinių duomenų apie tai, kaip radote tą puslapį ir kokius puslapius peržiūrėjote.

Kad interneto tinklapis galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šio tinklapio funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

 

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto tinklapyje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.