Prekių pristatymas

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per AB "Lietuvos paštas". Jeigu prie prekės nėra nurodyta kitaip, prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas. Išimtinais atvejais siuntų pristatymo laikas gali skirtis; tokiu atveju visa informacija pateikiama prie prekės aprašymo. Siuntos yra siunčiamos saugiai supakuotos.

Taip pat yra galimybė pasirinkti pristatymą į nurodytą adresą per LP Express kurjerį. Kaina - 6€. Pristatymo laikas 1-2 d.d. Šiuo atveju užsakymą reikia apmokėti iš anksto.

Jei po užsakymo paaiškėja, kad kurios nors prekės vietoje neturime, informuosime Jus el. paštu arba telefonu.

Jeigu pasirenkamas apmokėjimas grynais atsiėmimo pašte metu, gavėjas turi apmokėti ir perlaidos mokestį paštui (apie 3 eur arba 3 proc. nuo sumos, viršijančios 80 eur). Atsiimant su savimi reikia turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę (vairuotojo pažymėjimas netinka).

Išimtinais atvejais nuo mūsų nepriklausančių priežasčių siuntimo laikas gali pailgėti. Tai gali įtakoti švenčių laikotarpis, pašto darbuotojų veiklos neefektyvumas ir pan. Prekei užtrukus ilgiau nei įprasta, prašome kreiptis į mus, mes savo ruožtu imsimės priemonių.

.

.

Pristatymas į LP EXPRESS 24 paštomatus

Siuntos yra išsiunčiamos sekančią dieną po gauto apmokėjimo.

Paštomatų sąrašas visoje Lietuvoje (https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html)

LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS).

Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. 

Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

SVARBU! Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę su siuntos atsiėmimo instrukcijomis.

.

.

Pristatymas į užsienį (ES valstybes)

Pristatymas į užsienį (ES valstybes) trunka apie 1 savaitę ir priklauso nuo gavėjo šalies muitinės/pašto efektyvumo ir sezono (nedarbo dienos, šventės ir t.t.). Pristatymo kaina yra fiksuota - 4 €. Prekės bus išsiųstos tik tada, kai gausime apmokėjimą. Dėl didelės siuntimo kainos į ES valstybes siunčiame tik siuntas iki 2 kg. Į ES siunčiame tik Crest, Victoria's Secret, Nu Skin bei Bath and Body Works produkciją.

Apmokėjimas per PayPal.