.

PRISTATYMAS

.

Net 99 % užsakymų pristatome per 1-3 d.d. (kai pirkėjas teisingai nurodo visus duomenis).

Kokybišką, greitą ir patikimą jūsų užsakymo pristatymą užtikrina mūsų partneriai - Lietuvos paštas, LP Express (paštomatai ir kurjeriai) ir Omniva (paštomatai). 

.

Pristatymo būdasKiek kainuoja?
Lietuvos pašto skyrius3
LP Express paštomatas 4.5 €
Omniva paštomatas 4.5 €
Pristatymas į namus ar biurą 6 €
Atsiėmimas Kaune 3 €

.

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrius

Jeigu prie prekės nėra nurodyta kitaip, prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas. Išimtinais atvejais siuntų pristatymo laikas gali skirtis; tokiu atveju visa informacija pateikiama prie prekės aprašymo. Pristatymo paštu kaina - 3 €. Į ją įeina siuntos siuntimo, įpakavimo ir pašto perlaidos mokesčiai. Atsiimant siuntinį reikia apmokėti grynais ir pateikti pasą arba asmens tapatybės kortelę (vairuotojo pažymėjimas netinka).

.

Pristatymas į namus ar biurą

Siuntimas kainuoja 6 . Prekės pristatomos per LP Express kurjerį. Pristatymo laikas 1-2 d.d. Šiuo atveju užsakymą reikia apmokėti iš anksto.

.

Pristatymas į LP EXPRESS / OMNIVA paštomatus

Siuntimas kainuoja 4.50 . Siuntos yra išsiunčiamos tą pačią (jei užsakymas pateiktas ir apmokėtas iki 10:00) arba sekančią dieną po gauto apmokėjimo.

LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir el. paštu.

Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į LP Express terminalą momento. Omniva paštomate siuntos yra laikomos 7 dienas. Pasibaigus šiam laikotarpiui, siunta grąžinama siuntėjui. Nukreipti siuntą į kitą pristatymo vietą ar pakeisti siuntos informaciją (gavėją, tel. nr. ar el. paštą) galimybės nėra. Siuntų terminalai veikia 24 val. per parą.

SVARBU! Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę su siuntos atsiėmimo instrukcijomis.

.

Pristatymas į užsienį (ES valstybes)

Pristatymas į užsienį (ES valstybes) trunka apie 1 savaitę ir priklauso nuo gavėjo šalies muitinės/pašto efektyvumo ir sezono (nedarbo dienos, šventės ir t.t.). Pristatymo kaina - 6 €. Prekės bus išsiųstos tik tada, kai gausime apmokėjimą. Dėl didelės siuntimo kainos į ES valstybes siunčiame tik siuntas iki 2 kg. Į ES siunčiame tik Crest, Victoria's Secret, Nu Skin bei Bath and Body Works produkciją.

Apmokėjimas per PayPal arba Payserą.

.

Bendra informacija

Jei po užsakymo paaiškėja, kad kurios nors prekės vietoje neturime, informuosime Jus el. paštu arba telefonu.

Išimtinais atvejais nuo mūsų nepriklausančių priežasčių siuntimo laikas gali pailgėti. Tai gali įtakoti švenčių laikotarpis, pašto darbuotojų veiklos neefektyvumas ir pan. Prekei užtrukus ilgiau nei įprasta, prašome kreiptis į mus, mes savo ruožtu imsimės priemonių.