Prekių pristatymas

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per AB "Lietuvos paštas". Jei prie prekės nėra nurodyta kitaip, prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas. Išimtinais atvejais siuntų pristatymo laikas gali skirtis; tokiu atveju visa informacija pateikiama prie prekės aprašymo. Siuntos yra siunčiamos saugiai supakuotos.

Jei po užsakymo paaiškėja, kad kokios nors prekės vietoje neturime, informuosime Jus el. paštu arba telefonu.

Jeigu pasirenkamas apmokėjimas grynais atsiėmimo pašte metu, gavėjas turi apmokėti ir perlaidos mokestį paštui (apie 3 eur arba 3 proc. nuo sumos, viršijančios 80 eur). Atsiimant su savimi reikia turėti pasą, asm. tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą ar pan.

Išimtinais atvejais nuo mūsų nepriklausančių priežasčių siuntimo laikas gali pailgėti. Tai gali įtakoti švenčių laikotarpis, pašto darbuotojų veiklos neefektyvumas ir pan. Prekei užtrukus ilgiau nei įprasta, prašome kreiptis į mus, mes savo ruožtu imsimės priemonių.

Pristatymas į LP EXPRESS 24 paštomatus

Paštomatų sąrašas visoje Lietuvoje (https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html)

LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).

Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. 

Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento

SVARBU! Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę, kada bus pristatyta Jūsų siunta.

Pristatymas į užsienį (ES valstybes)

Pristatymas į užsienį (ES valstybes) trunka 1-2 savaites, priklausomai nuo gavėjo šalies muitinės/pašto efektyvumo ir sezono (nedarbo dienos, šventės ir t.t.). Pristatymo kaina yra fiksuota - 6,41 €. Prekės bus išsiųstos tik tada, kai gausime apmokėjimą. Dėl didelės siuntimo kainos į ES valstybes siunčiame tik siuntas iki 2kg. Į ES siunčiame tik Crest produkciją, Victoria's Secret, Bath and Body Works bei Nu Skin kosmetiką.